מחירון מוניות נתב"ג: תעריפים ומידע

תוכן עניינים

מחירון מוניות נתבגמחירון מוניות נתב"ג

אחרי שנתיים לא פשוטות בהן רוב הישראלים החליטו להקפיא לעת עתה את הנסיעות שלהם, אנו רואים התאוששות והתעוררות בענף התעופה והתיירות, מה שמוביל עוד ועוד ישראלים ליסוע לחו“ל. אם גם אתם מתכננים נסיעה בין אם זו חופשה קצרה, בין אם חופשה ארוכה ובין אם נסיעה לחו“ל, בשורות הבאות תוכלו לדעת את כל מה שצריך על הסעות ומחירון מוניות נתב“ג. למעשה, מחירון מוניות נתב"ג מציע תעריפים קבועים שאינם ניתנים למשא ומתן. התעריפים מצביעים על מחירים נקודתיים ספציפיים, לכן אם היעד שלכם נמצא במרחק של מספר מטרים מאותה נקודה ספציפית, יתכן שתתבקשו לשלם עלות נוספת. חשוב להבין כי המחירון הזה משתנה מעת לעת בהתאם לכל מיני מאפיינים כמו עליה או ירידה במחיר הדלת, שינויים בשכר, היצע מול ביקוש ועוד. 

אפשר לבקש להפעיל את מונה המונית, אבל לשם כך תיגבה תוספת באחוזים שבכ-99% מהמקרים תהפוך את תעריפי מחירון מוניות נתב"ג למחיר שווה למחיר הקבוע, ובמקרים מסוימים, במיוחד אם הנסיעה מתרחשת בשעות של עומסי תנועה, הנסיעה תהיה יקרה יותר ממחיר התעריף הקבוע. 

נסיעות לנתב"ג בשעות מיוחדות

הגעה בשעות הבוקר המוקדמות לנתב"ג כרוכה בתמחור מחירון מוניות נתב"ג בתעריפים מיוחדים. אם אתם מגיעים מוקדם מאוד, לפני חמש בבוקר, בדרך כלל עדיף לתאם מראש איסוף משדה התעופה עם נהג אמין. סיוע עם המזוודות כרוך בתשלום, בהתאם לשיקול דעת הנהג. 

המחירים המוצגים במאמר זה משמשים כמדריך בלבד, וחשוב להבין שכל חברת מוניות או הנהלת גט טקסי עשויים לקבוע תעריפים שונים. תעריפי מחירון מוניות נתב"ג עשויים לעלות בכל עת, במיוחד ביחס לעלויות הדלק, לכן חשוב לבדוק את המחיר מראש. 

תוספות מחירון מוניות נתב"ג

תוספות הן הוצאות אחרות שאינן קשורות לזמן או למרחק הנסיעה. התוספות הנפוצות ביותר כוללות חיובים על הזמנת מונית מנתב"ג או אליו. חלק מהחברות משתמשות גם בתוספות על מנת לגבות יותר עבור נסיעות לילה מאוחרות או נסיעות בוקר מוקדמות, או עבור נשיאת מזוודות גדולות. 

המונה במוניות מאפשר לנהגים להוסיף עמלות נוספות לכל נסיעה. אם אינכם יודעים למה אתם מתבקשים לשלם תוספות, שאלו את הנהג. הוא חייב להיות מסוגל להסביר על מה אתם משלמים. תוספות מוצגות בדרך כלל על המונה. בסוף הנסיעה, הנהג מוסיף את התוספות לעלות של תעריפי מחירון מוניות נתב"ג כדי להציג את המחיר הכולל. 

חישוב תעריפי נסיעות

חשוב להבין שהמחירים מציינים נסיעה מנקודה לנקודה, מנתב"ג ליעד שנקבע בהזמנת המונית. אם היעד נמצא רחוק יותר, יתכן שתתבקשו לשלם תשלום נוסף. המחירים קבועים ואינם ניתנים למשא ומתן, ויש לשלם את התשלום בשקלים בלבד.

נהגי מוניות חייבים להשתמש במונה במהלך הנסיעה כדי לוודא שלא תחויבו בתעריף המקסימלי. המחיר שתחויבו בו אינו יכול להיות גבוה מהמחיר המוצג במונה. נקבע מבנה מחיר מקסימלי, שמתואר בתעריפי מחירון מוניות נתב"ג, ושמייצג את החיובים הבאים:

מאילת לנתב"ג: 1,200 ₪.

מאשדוד לנתב"ג: 200 ₪.

מבאר שבע לנתב"ג: 380 ₪.

מהוד השרון לנתב"ג: 130 ₪.

מזיכרון יעקב לנתב"ג: 330 ₪.

מהרצליה לנתב"ג: 150 ₪.

מחיפה לנתב"ג: 380 ₪.

מים המלח לנתב"ג: 740 ₪.

מירושלים לנתב"ג: 200 ₪.

מסביון לנתב"ג: 100 ₪.

מקיסריה לנתב"ג: 280 ₪.

מראשון לציון נתב"ג: 110 ₪.

מרמת אפעל לנתב"ג: 110 ₪.

מרמת השרון לנתב"ג: 140 ₪.

מרעננה לנתב"ג: 150 ₪.

מתל אביב לנתב"ג: 120 ₪.

המחירים מאזורים מרוחקים יותר כמו צפון הארץ ודרום הארץ נחשבים לגבוהים בצורה משמעותית ויכולים להגיע לכמה מאות שקלים לכיוון

למרות שהמחירים למוניות משדה התעופה נתבג וגם אל השדה יחסית גבוהים, עדיין רוב הישראלים מעדיפים מונית על אמצעי תחבורה אחרים כמו רכבת, אוטובוס או רכב פרטי. ההגעה לנתבג עם מונית מביאה איתה מגוון של יתרונות כמו למשל חיסכון אדיר בזמן, אפשרות להנות בזמן הנסיעה ולהירגע לפני הטיסה במקום לעמוד בפקקים ובלחץ ולחפש שם חניה ועוד

האם ניתן להוזיל את המחיר?

הדרך היחידה להוזיל את המחיר היא לפנות לחברת הסעות אשר עוסקת בנסיעות לנתבג ויש לה אפילו איזשהוא הסכם עם שדה התעופה ואז לקבל מחיר מעט יותר נמוך מהרגיל

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מערכות גז לרכב

בימיה הראשונים של תעשיית הרכב, המכוניות הונעו במנועי קיטור. לאחר מכן, הם הונעו על ידי מנועי גז. כיום, מכוניות מונעות על ידי מגוון סוגים שונים

קר עוד
מוניות לנתבג בזול
בלוג
191natan@gmail.com

מוניות לנתבג בזול

מוניות לנתבג בזול הגיע הרגע ואתם מתקרבים לתאריך הנסיעה שלכם לחוץ לארץ. בתקופה זו, אחרי שכולנו רוויים מהקורונה, כל נסיעה לחו"ל היא מרגשת אפילו יותר.

קר עוד
הסעות לנתב“ג
בלוג
191natan@gmail.com

הסעות לנתב“ג

הסעות לנתב“ג מי מאיתנו לא אוהב ליסוע לחו“ל? כולנו כבר מדמיינים בראש שלנו את החופשה הבאה. בין אם בחרתם בחופשת בטן גב באיזה ריזורט מפנק,

קר עוד
התקשרו עכשיו