מונית גדולה לשדה התעופה

תוכן עניינים

מונית גדולה לשדה התעופהמונית גדולה לשדה התעופה

מתכננים את הנסיעה שלכם לחו"ל? הדבר הראשון שאתם רוצים לתכנן הוא לאו דווקא את הטיסה שלכם, אלא את דרכי ההגעה שלכם לשדה התעופה. כאשר אנו טסים עם כל המשפחה או עם חברים לחופשה בחו"ל אין דבר יותר טוב מאשר לעשות את הנסיעה לנתב"ג ביחד. ככה אף אחד לא מאחר, כולם נמצאים בהווי של הטיסה ומתחילים את החופשה כבר מהשדה. כדי לעשות זאת עליכם לבחור במונית אשר תוכל להכיל את כל כמות האנשים שאתם, בשביל זה אתם צריכים מונית גדולה או מיניבוס. אבל, איך בוחרים את החברה הטובה ביותר?

 

מי זקוק למונית גדולה?

מונית גדולה מתאימה למי שמחפש את מירב הנוחות עד להגעתו לשדה התעופה. מוניות גדולות יכולות להגיע בצורות שונות, בדרך כלל מדובר על מוניות יוקרתיות שיכולות להגיע בתור מיניבוס, רכב שטח או מונית גדולה סטנדרטית. כל אדם אשר נוסע לחו"ל זקוק למונית אשר תוביל אותה לנתב"ג, כמו כן לגבי אילו שחוזרים ארצה. מונית גדולה מאפשרת לנו להגיע בנוחות ובמחיר נוח כקבוצה לשדה התעופה. יש היום חברות שונות אשר מציעות שירותי הסעה לנתב"ג, הבחירה בין החברות יכולה להיות מעט מבלבלת. את הבחירה הנכונה עליכם לעשות בהתאם למיקום בו אתם נמצאים, לזמינות של אותה החברה, להיצע הרכבים אשר היא מציע לכם ובהתאם לאופן השירות.

מה המחיר אותו נשלם עבור השירות?

המחיר אותה נשלם עבור שירות של מונית גדולה לנתב"ג משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. ברגע בו אתם בוחרים בחברה אשר נחשבת לחברה מקצועית אתם נמצאים בידיים טובות. המחיר תלוי בסדר גודל המונית אותה בחרתם, האם מדובר על מונית ל-5 אנשים או מדובר על מונית שיכולה להכיל גם 10 אנשים. כמו כן, עוד שיקול של המחיר הוא המיקום שלכם בהתאם לשדה התעופה, השעה בה אתם רוצים לבצע את הנסיעה וסוג השירות הנבחר. עליכם להסתכל על המחיר מנקודת מבט אחרת, לאו דווקא כמה אתם עומדים לשלם אלא כמה אתם יכולים לחסוך לעצמכם. 

בדרך כלל הבחירה שלנו תהיה במקום לקחת מונית גדולה לשדה התעופה היא לקחת שתי מוניות. המחיר סביר להניח ויהיה גבוה ואתם לא בהכרח כמות מדויקת אשר מתחלקת ב-4 אנשים למונית. המחיר עבור 2 מוניות גם בדרך כלל יהיה יקר יותר וגם לא תהנו מחוויית נסיעה משותפת לפתיחת הטיול שלכם, חלק יכולים לאחר ואז אתם מתחילים את החופשה שלכם ברגל שמאל.

הבחירה השנייה היא להגיע עם רכב פרטי וכאן אנו יכולים לחשב את העלויות שאנו חוסכים לעצמנו כאשר אנו בוחרים להגיע עם מונית גדולה לשדה התעופה. כאשר אנו מגיעים עם רכב פרטי אנו צריכים להכין את הרכב הרבה לפני מועד הנסיעה, לוודא שהכל תקין ויש לנו את כל הפרטים הנדרשים. מלבד לחיסכון בזמן, אנו גם נבזבז כספים על הנסיעה לשדה התעופה ועל חנייה לטווח ארוך. בסופו של דבר המחיר אותו נשלם אולי לא יהיה בדיוק כמו המחיר אותה נשלם עבור מונית גדולה לשדה התעופה, אבל אנחנו בהחלט נבזבז הרבה כוח על הפרש מחירים שולי מאוד.

זמינות ודיוק מעל הכל

היתרון הגדול של שירות מונית גדולה לשדה התעופה וחזרה הוא הזמינות של אותה חברה. כאשר אתם בוחרים בחברה עליכם כמובן להסתכל שמדובר על חברה מורשה בעלת רישיון להסעת מוניות בסדר גודל כזה. בדרך כלל אותה חברה תעניק שירותים רבים מלבד לשירותי מוניות סטנדרטי. שירותים כמו הסעות VIP לנתב"ג, מיניבוסים, הטבות בנסיעה עם הוספת מיני בר, שולחן עבודה וכן הלאה.

הזמינות של החברה חייבת להיות גבוהה, אבל גם עליכם ליצור קשר עם אותה חברה מבעוד מועד ולא באותו היום של הטיסה. עליכם לוודא עם החברה שיש לה מוניות שיכולה להכיל את כמות האנשים שמגיעים איתכם לנסיעה לנתב"ג. וברגע בו יש רכב זמין אותה חברה תחשב את זמני ההגעה בהתאם לשעה שנקבעה ובהתאם לפקקים שיש במסלול שלכם. הדיוק גם הוא חשוב, אתם לא רוצים להגיע לחוצים לשדה התעופה, אתם רוצים להגיע מספיק זמן כדי להיות רגועים עד לעלייה למטוס. לכן, הבחירה בחברה מקצועית בעלת זמינות גבוהה תבטיח לכם גם דיוק בזמני ההגעה, שירות נוח ומחירים הוגנים. 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מערכות גז לרכב

בימיה הראשונים של תעשיית הרכב, המכוניות הונעו במנועי קיטור. לאחר מכן, הם הונעו על ידי מנועי גז. כיום, מכוניות מונעות על ידי מגוון סוגים שונים

קר עוד
מוניות לנתבג בזול
בלוג
191natan@gmail.com

מוניות לנתבג בזול

מוניות לנתבג בזול הגיע הרגע ואתם מתקרבים לתאריך הנסיעה שלכם לחוץ לארץ. בתקופה זו, אחרי שכולנו רוויים מהקורונה, כל נסיעה לחו"ל היא מרגשת אפילו יותר.

קר עוד
הסעות לנתב“ג
בלוג
191natan@gmail.com

הסעות לנתב“ג

הסעות לנתב“ג מי מאיתנו לא אוהב ליסוע לחו“ל? כולנו כבר מדמיינים בראש שלנו את החופשה הבאה. בין אם בחרתם בחופשת בטן גב באיזה ריזורט מפנק,

קר עוד
התקשרו עכשיו