מוניות לנתבג

תוכן עניינים

מוניות לנתבגמוניות לנתבג


אין כמו ההתרגשות לקראת טיסה לטיול או חופשה בחוץ לארץ, במיוחד עכשיו כאשר סוף סוף הקורונה בשליטה יחסית בארץ ובעולם ואנחנו יודעים לרוב לאן אפשר לטוס ומתי, איזה מדינות ירוקות ואיזה אדומות, לאן צריך להתחסן ומתי לעשות בדיקה. כל טיול מחוץ לגבולות ישראל מתחיל כמובן בהגעה לנתבג כאשר הדרך לשם לא תמיד קלילה ופשוטה. לעיתים הטיסה שלכם יוצאת מישראל דווקא בשעות העומס והפקקים ולעיתים בשעות בהן התחבורה הציבורית מושבתת. יש כמה דרכים להגיע לנתבג, בעלויות שונות, מאזורים שונים בארץ. תוכלו להגיע לנתבג באוטובוס, ברכבת או במוניות שירות אבל ללא ספק האפשרות הנוחה ביותר היא כמובן באמצעות מוניות לשדה תעופה. אם תזמינו מוניות לנתבג, תוכלו ליהנות מאיסוף מפתח הדלת, עזרה עם המזוודות ונסיעה ישירה עד לשער הטיסות היוצאות בשדה. למוניות לנתבג בדרך כלל יש אפשרות להיכנס ממש עד לכניסה הראשית.

איזה חברות מציעות שירותים של מוניות לנתבג?


כשמזמינים מוניות לנתבג חשוב לבחור בחברה מוכרת ואמינה, אף אחד לא רוצה להיתקע בלי יכולת להגיע לשדה התעופה באמצע הלילה, כששאר האפשרויות להגעה כמו אוטובוסים ורכבות לא תמיד זמינות. לרוב מוניות לנמל תעופה בן גוריון עובדות במתכונת של 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע, כי כידוע שטיסות יוצאות ונכנסות לישראל במהלך כל שעות היום והלילה. ישנן חברות רבות שמציעות את שירות של מוניות לנתבג, יש כאלו שמציעות גם מוניות המותאמות ספציפית לצורך שלכם, בין אם מדובר במונית גדולה במיוחד למספר גדול של נוסעים או כזה שמאפשר נסיעה עם כיסא גלגלים.

איזה מוניות לנתבג יש?


מוניות לנתבג קיימות במספר דגמים. תוכלו להזמין מונית מיני בוס גדולה אם אתם משפחה גדולה או מונית עם כיסא תינוק אם אתם מסיעים ילדים מתחת לגיל 5. ישנן גם מוניות המותאמות להסעת נכים בכיסאות גלגלים. מומלץ בעת ההזמנה לציין את כל הנתונים האלו כדי לקבל הצעת מחיר רלוונטית ולא לחכות לרגע האחרון.

איך בוחרים מוניות לנתב"ג?


כמו בכל בחירה של בעל מקצוע, אם אתם רוצים לוודא שאכן המונית המובטחת תגיע בזמן, עדיף לקבל המלצה לאחת מהחברות מחברים או מכרים אישיים. תוכלו גם לחפש בקבוצת הפייסבוק באזור הספציפי בו אתם גרים אם מישהו ממליץ על נהג ספציפי או לחפש בגוגל בין מספר חברות המציעות מוניות לשדה תעופה מכל מקום בארץ. בכל מקרה תצטרכו לברר אם לחברת המוניות יש מוניות המותאמות לצרכים הספציפיים שלכם. שיקול חשוב נוסף כמובן בכל הנוגע להזמנת מוניות לנתבג הוא המחיר. כיום אפשר לבדוק מחירי מוניות לנתבג גם באתרים של החברות השונות. אם לא תמצאו מחירון אוןליין בחברה בה בחרתם תוכלו לברר את המחיר בשיחת טלפון קצרה.


מתי כדאי לשריין מוניות לנתבג?


מכיוון שהזמינות וההגעה הן קריטיות כשמדובר בהגעה לשדה התעופה בזמן, כדאי להזמין ולשריין מוניות לנתגב מספר ימים מראש, במיוחד אם שעת היציאה שלכם היא יוצאת דופן, בלילה לדוגמה כשגם אין כל כך אפשרויות נוחות אחרות, וגם אם הנסיעה שלכם דורשת צרכים מיוחדים כמו כיסא תינוק, רכב גדול במיוחד או מסוע לכיסא גלגלים. 

כמה עולות מוניות לשדה תעופה נתב"ג?


מחיר המוניות משתנה בהתאם למספר פרמטרים. אזורים שונים של איסוף ברחבי ישראל מתומחרים אחרת, נסיעה קרובה לשדה התעופה תעלה פחות מנקודת איסוף רחוקה. הרכב הנוסעים משנה גם הוא את התמחור, אם מדובר באדם בודד או במשפחה גדולה המחיר משתנה. עוד פרמטר שיכול להשפיע על המחיר הוא יש אם יש צורך בהתאמות מיוחדות כמו מסוע לכיסא גלגלים או כיסא תינוק. יש חברות שמתמחרות בנפרד גם על מזוודות. בנוסף, ישנה משמעות לשעת הנסיעה, יש תעריך שונה בין היום ללילה ללילה ובין יום חול לשבתות וחגים. לדוגמה, עלות נסיעה משוהם לנתבג באמצע שבוע בשעות היום יכולה לעלות כ-60-80 ₪, ובשבת בערב אותה הנסיעה תעלה ככל הנראה כ-80-105 ₪.

 ככל שמתרחקים משדה התעופה המחירים כמובן עולים כך שמונית במהלך היום מזיכרון יעקב לדוגמה יכולה לעלות כ-250-350 ₪ ובלילה כ-350-450 ₪. לכן, קשה לתמחר מראש באופן כללי כמה עולות מוניות לנתבג ומומלץ שתבדקו מול מספר חברות את המחיר המותאם לנסיעה הספציפית שלכם, בהתאם לשעה, ליום, לכמות הנוסעים ולצרכים הספציפיים שלכם. 

ביטוח

ביטוח נסיעות לחול – טסים לראות כדורגל באנגליה? אל תשכחו לעשות לפני כן ביטוח

מדי שנה, באופן מסורתי, בתקופת חג המולד, נערכים באנגליה מספר מחזורים מרוכזים של משחקי כדורגל בליגה הראשונה, הפריימר ליג. מדובר באחת מחגיגות הספורט הגדולות בעולם. בשבוע אחד נערכים מספר מחזורים, והקבוצות הטובות ביותר בליגה וחלקן אף בעולם, מתחרות זו בזו. מיליוני אנשים ברחבי העולם צמודים למסכים לצפות במשחקים, ומאות אלפי אנשים מבקרים באצטדיונים וצופים בהם בלייב.

ביטוח צד ג' – למה חשוב שנרכוש?

כשאנחנו ניגשים לרכוש פוליסת ביטוח רכב, בדרך כלל ההתייחסות שלנו היא לביטוח חובה וביטוח מקיף. החלק הראשון המדינה מחייבת אותנו לרכוש, כך שאין לנו הרבה

עתיד התחבורה: מוניות קרוואנים לוקחות את ההובלה

עם עליית הטכנולוגיה, ענף התחבורה מתפתח במהירות. אחד הטרנדים האחרונים הוא מוניות קראוונים. מדובר בשירותי הסעות הפועלים בדומה למוניות המסורתיות, אך עם טוויסט – הם נוסעים בשיירות, או קרוואנים, של עד שישה כלי רכב. זה מאפשר ניצול יעיל יותר של השטח בכבישים, כמו גם יכולת להציע שירות מותאם אישית יותר לנוסעים.

בחירת מונית לשדה התעופה

כאשר מדובר על נסיעה לשדה התעופה נתב"ג, בחירת שירות המוניות הנכון היא קריטית. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להגיע מאוחר או לחוות חוויה מלחיצה לפני

יבוא רכב

כאשר מייבאים רכב לארה"ב, ישנן מספר תקנות והגבלות שיש לעמוד בהן. המינהל הלאומי לבטיחות בדרכים של משרד התחבורה (NHTSA) קובע תקנים למכוניות המיובאות לארצות הברית,

מכירת רכב לפירוק בכל מצב

סוכן מפרק רכב כשצריך לפרק אותו או להרוס אותו. תהליך פירוק הרכב הינו מורכב ודורש המון כלים ומיומנויות שונות. חלק מהכלים המשמשים לעתים קרובות הם:

התקשרו עכשיו