מוניות לנתבג

תוכן עניינים

מוניות לנתבגמוניות לנתבג


אין כמו ההתרגשות לקראת טיסה לטיול או חופשה בחוץ לארץ, במיוחד עכשיו כאשר סוף סוף הקורונה בשליטה יחסית בארץ ובעולם ואנחנו יודעים לרוב לאן אפשר לטוס ומתי, איזה מדינות ירוקות ואיזה אדומות, לאן צריך להתחסן ומתי לעשות בדיקה. כל טיול מחוץ לגבולות ישראל מתחיל כמובן בהגעה לנתבג כאשר הדרך לשם לא תמיד קלילה ופשוטה. לעיתים הטיסה שלכם יוצאת מישראל דווקא בשעות העומס והפקקים ולעיתים בשעות בהן התחבורה הציבורית מושבתת. יש כמה דרכים להגיע לנתבג, בעלויות שונות, מאזורים שונים בארץ. תוכלו להגיע לנתבג באוטובוס, ברכבת או במוניות שירות אבל ללא ספק האפשרות הנוחה ביותר היא כמובן באמצעות מוניות לשדה תעופה. אם תזמינו מוניות לנתבג, תוכלו ליהנות מאיסוף מפתח הדלת, עזרה עם המזוודות ונסיעה ישירה עד לשער הטיסות היוצאות בשדה. למוניות לנתבג בדרך כלל יש אפשרות להיכנס ממש עד לכניסה הראשית.

איזה חברות מציעות שירותים של מוניות לנתבג?


כשמזמינים מוניות לנתבג חשוב לבחור בחברה מוכרת ואמינה, אף אחד לא רוצה להיתקע בלי יכולת להגיע לשדה התעופה באמצע הלילה, כששאר האפשרויות להגעה כמו אוטובוסים ורכבות לא תמיד זמינות. לרוב מוניות לנמל תעופה בן גוריון עובדות במתכונת של 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע, כי כידוע שטיסות יוצאות ונכנסות לישראל במהלך כל שעות היום והלילה. ישנן חברות רבות שמציעות את שירות של מוניות לנתבג, יש כאלו שמציעות גם מוניות המותאמות ספציפית לצורך שלכם, בין אם מדובר במונית גדולה במיוחד למספר גדול של נוסעים או כזה שמאפשר נסיעה עם כיסא גלגלים.

איזה מוניות לנתבג יש?


מוניות לנתבג קיימות במספר דגמים. תוכלו להזמין מונית מיני בוס גדולה אם אתם משפחה גדולה או מונית עם כיסא תינוק אם אתם מסיעים ילדים מתחת לגיל 5. ישנן גם מוניות המותאמות להסעת נכים בכיסאות גלגלים. מומלץ בעת ההזמנה לציין את כל הנתונים האלו כדי לקבל הצעת מחיר רלוונטית ולא לחכות לרגע האחרון.

איך בוחרים מוניות לנתב"ג?


כמו בכל בחירה של בעל מקצוע, אם אתם רוצים לוודא שאכן המונית המובטחת תגיע בזמן, עדיף לקבל המלצה לאחת מהחברות מחברים או מכרים אישיים. תוכלו גם לחפש בקבוצת הפייסבוק באזור הספציפי בו אתם גרים אם מישהו ממליץ על נהג ספציפי או לחפש בגוגל בין מספר חברות המציעות מוניות לשדה תעופה מכל מקום בארץ. בכל מקרה תצטרכו לברר אם לחברת המוניות יש מוניות המותאמות לצרכים הספציפיים שלכם. שיקול חשוב נוסף כמובן בכל הנוגע להזמנת מוניות לנתבג הוא המחיר. כיום אפשר לבדוק מחירי מוניות לנתבג גם באתרים של החברות השונות. אם לא תמצאו מחירון אוןליין בחברה בה בחרתם תוכלו לברר את המחיר בשיחת טלפון קצרה.


מתי כדאי לשריין מוניות לנתבג?


מכיוון שהזמינות וההגעה הן קריטיות כשמדובר בהגעה לשדה התעופה בזמן, כדאי להזמין ולשריין מוניות לנתגב מספר ימים מראש, במיוחד אם שעת היציאה שלכם היא יוצאת דופן, בלילה לדוגמה כשגם אין כל כך אפשרויות נוחות אחרות, וגם אם הנסיעה שלכם דורשת צרכים מיוחדים כמו כיסא תינוק, רכב גדול במיוחד או מסוע לכיסא גלגלים. 

כמה עולות מוניות לשדה תעופה נתב"ג?


מחיר המוניות משתנה בהתאם למספר פרמטרים. אזורים שונים של איסוף ברחבי ישראל מתומחרים אחרת, נסיעה קרובה לשדה התעופה תעלה פחות מנקודת איסוף רחוקה. הרכב הנוסעים משנה גם הוא את התמחור, אם מדובר באדם בודד או במשפחה גדולה המחיר משתנה. עוד פרמטר שיכול להשפיע על המחיר הוא יש אם יש צורך בהתאמות מיוחדות כמו מסוע לכיסא גלגלים או כיסא תינוק. יש חברות שמתמחרות בנפרד גם על מזוודות. בנוסף, ישנה משמעות לשעת הנסיעה, יש תעריך שונה בין היום ללילה ללילה ובין יום חול לשבתות וחגים. לדוגמה, עלות נסיעה משוהם לנתבג באמצע שבוע בשעות היום יכולה לעלות כ-60-80 ₪, ובשבת בערב אותה הנסיעה תעלה ככל הנראה כ-80-105 ₪.

 ככל שמתרחקים משדה התעופה המחירים כמובן עולים כך שמונית במהלך היום מזיכרון יעקב לדוגמה יכולה לעלות כ-250-350 ₪ ובלילה כ-350-450 ₪. לכן, קשה לתמחר מראש באופן כללי כמה עולות מוניות לנתבג ומומלץ שתבדקו מול מספר חברות את המחיר המותאם לנסיעה הספציפית שלכם, בהתאם לשעה, ליום, לכמות הנוסעים ולצרכים הספציפיים שלכם. 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מערכות גז לרכב

בימיה הראשונים של תעשיית הרכב, המכוניות הונעו במנועי קיטור. לאחר מכן, הם הונעו על ידי מנועי גז. כיום, מכוניות מונעות על ידי מגוון סוגים שונים

קר עוד
מוניות לנתבג בזול
בלוג
191natan@gmail.com

מוניות לנתבג בזול

מוניות לנתבג בזול הגיע הרגע ואתם מתקרבים לתאריך הנסיעה שלכם לחוץ לארץ. בתקופה זו, אחרי שכולנו רוויים מהקורונה, כל נסיעה לחו"ל היא מרגשת אפילו יותר.

קר עוד
הסעות לנתב“ג
בלוג
191natan@gmail.com

הסעות לנתב“ג

הסעות לנתב“ג מי מאיתנו לא אוהב ליסוע לחו“ל? כולנו כבר מדמיינים בראש שלנו את החופשה הבאה. בין אם בחרתם בחופשת בטן גב באיזה ריזורט מפנק,

קר עוד
התקשרו עכשיו