מונית גדולה

תוכן עניינים

מוניות ל7 אנשיםאתם זקוקים להסעה, כשהיעד שלכם ברור: נמל התעופה בן גוריון (נתב'ג). אשר יודעים את זמן ההגעה שלכם והמסלול הצפוי, אך יודעים כי לא כל שירות הסעות יוכל להתאים לכם. הסיבה לכך נובעת מהרכב הנוסעים הספציפי שהרכבתם לנתב'ג, שכולל בתוכו מספר נפשות.

אם לוקחים אותם בחשבון ומוסיפים למשוואה את המזוודות והציוד, מגלים בלא מעט מקרים כי מוניות רגילות לא יכולות לספק מענה.

בכל זאת, גם המצב הדברים הזה אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה. זכרו שכן תוכלו להגיע לנתב'ג בפשטות ואפילו תמורת מחיר נוח. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת הסעות המספקת מוניות גדולות, שיכולות לאכלס עד שבעה נוסעים.

מוניות גדולות ויתרונותיהן

מוניות גדולות מוכיחות כי במקרה של הסעות הגודל בהחלט קובע. פעמים רבות הוא שמאפשר בכלל לאותה קבוצת אנשים להגיע לשדה התעופה מבלי שהם יצטרכו להתפצל בין מספר רכבים, מה שלא נוח ואף נוטה להיות יקר יותר (בהמשך תקראו על העלויות של מוניות גדולות). מוניות מהסוג הזה אף יאפשרו נוחות מקסימלית במהלך הנסיעה, שממש לא מובנית מאליה כאשר מספר אנשים חולקים את הרכב, ובייחוד כשיש להם מזוודות ותיקים שהם צריכים למקם גם איפשהו ברכב.

כלל האצבע כאן הוא שככל שהמונית תהיה גדולה יותר כך מי שיושב בה ייהנה מתנאי נסיעה נוחים יותר. במקרה של נסיעות ארוכות לנתב'ג החשיבות של הנוחות הופכת למכרעת אפילו יותר, וכך גם בנסיעות עם ילדים. הם הרי יגלו אפס סבלנות במקרה בו תנאי הנסיעה יהיו בעייתיים עבורם, מה שעלול להביא לבכי, צעקות וחוסר נוחות עבור ההורים. מוניות גדולות שמספקות תעסוקה לילדים, למשל מכשירי DVD או לכל הפחות מערכות שמע, יכולות לשפר את חווית הנסיעה. מומלץ לברר אצל חברת המוניות גם לגבי הסוגיה הזו.

לא כל חברת הסעות או מוניות מספקת מוניות גדולות, בטח לא בהתראה של הרגע האחרון. אם הטיסה שלכם היא ממש בעוד מספר שעות ועדיין לא מצאתם מונית שתוכלו להסיע אתכם, אתם עלולים להיות בבעיה לא פשוטה. אסור לשכוח כי היצע המוניות הגדולות בחברות הסעות הוא לא אינסופי, כך שגם אם יש לחברה את הרכבים המתאימים במלאי – בהזמנה בדקה ה-90 ייתכן שהם לא יהיו זמינים עבור הנסיעה שלכם. אתם לא צריכים להזמין את ההסעות חודשים ארוכים לפני המועד, כי בכל זאת היא לא טיסה לחו'ל, אבל פרק זמן של מספר ימים או שבועות הוא לגיטימי בהחלט.

ומה באשר למחיר?

כשאנחנו נוסעים במונית "רגילה", אנחנו משלמים לרוב מחיר כולל על הנסיעה, אותו אנחנו מחלקים בין מספר הנוסעים. אחת ההשלכות של כך היא שרבים מאיתנו מחפשים בנרות אחר שותפים לנסיעה במונית, למשל לאחר הנחיתה בשדה התעופה בתום הטיול, כשהשיתוף יכול לחסוך לנו סכום לא מבוטל.

במקרה של מוניות גדולות התמונה מעט שונה. החברה דורשת בדרך כלל מחיר עבור כל נוסע, בדומה למקרה של מוניות שירות, אך נקודת המוצא היא שעצם ההתארגנות בקבוצה מוזילה מעט את העלויות. במילים אחרות: חברות הסעות רבות כן גובות סכום יחסית נמוך על כל נוסע במוניות גדולות, ממש כשם שרשתות שיווק רבות מעניקות לנו את ההנחה רק אם אנחנו קונים בכמויות מסוימות.

יש חברות שאף מתנות את המחיר במספר הנוסעים. כלומר, עבור שלושה או ארבעה אנשים ייתכן מחיר מסוים, שיהיה נמוך יותר כאשר מספר הנוסעים נע בין חמישה לשבעה. כל חברת מוניות או הסעות והמדיניות שלה, אותה חשוב כמובן לברר לפני שיוצאים לדרך ומזמינים את השירותים שלה בפועל.

TAXI

כל מה שצריך לדעת על הזמנת מוניות לנתבג

כשזה מגיע להזמנת מוניות לנטבג, יש לזכור כמה טיפים מרכזיים. בראש ובראשונה, חשוב לתכנן מראש ולהזמין את המונית מראש. זה יבטיח שיהיה לכם רכב שיחכה לכם כשתגיעו לשדה התעופה. בנוסף, הקפד לספק לנהג הנחיות ברורות היכן לאסוף אותך ולהוריד אותך.

ביטוח

ביטוח נסיעות לחול – טסים לראות כדורגל באנגליה? אל תשכחו לעשות לפני כן ביטוח

מדי שנה, באופן מסורתי, בתקופת חג המולד, נערכים באנגליה מספר מחזורים מרוכזים של משחקי כדורגל בליגה הראשונה, הפריימר ליג. מדובר באחת מחגיגות הספורט הגדולות בעולם. בשבוע אחד נערכים מספר מחזורים, והקבוצות הטובות ביותר בליגה וחלקן אף בעולם, מתחרות זו בזו. מיליוני אנשים ברחבי העולם צמודים למסכים לצפות במשחקים, ומאות אלפי אנשים מבקרים באצטדיונים וצופים בהם בלייב.

ביטוח צד ג' – למה חשוב שנרכוש?

כשאנחנו ניגשים לרכוש פוליסת ביטוח רכב, בדרך כלל ההתייחסות שלנו היא לביטוח חובה וביטוח מקיף. החלק הראשון המדינה מחייבת אותנו לרכוש, כך שאין לנו הרבה

עתיד התחבורה: מוניות קרוואנים לוקחות את ההובלה

עם עליית הטכנולוגיה, ענף התחבורה מתפתח במהירות. אחד הטרנדים האחרונים הוא מוניות קראוונים. מדובר בשירותי הסעות הפועלים בדומה למוניות המסורתיות, אך עם טוויסט – הם נוסעים בשיירות, או קרוואנים, של עד שישה כלי רכב. זה מאפשר ניצול יעיל יותר של השטח בכבישים, כמו גם יכולת להציע שירות מותאם אישית יותר לנוסעים.

בחירת מונית לשדה התעופה

כאשר מדובר על נסיעה לשדה התעופה נתב"ג, בחירת שירות המוניות הנכון היא קריטית. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להגיע מאוחר או לחוות חוויה מלחיצה לפני

התקשרו עכשיו