מוניות לשדה התעופה בזול

תוכן עניינים

מוניות לשדה התעופה בזולכל מי שמעוניין לטוס או לקבל אורחים הנוחתים בשדה התעופה בן גוריון, יודע שההגעה אליו אינה בהכרח פשוטה.

האפשרות של נסיעה במונית נחשבת למועדפת בלא מעט תרחישים עקב מספר סיבות, דוגמת נוחות מקסימלית, זמינות מלאה של 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע (מה שממש אי אפשר לומר על אוטובוסים או מוניות שירות) או שקט נפשי של ממש.

הבעיה העיקרית היא שמחירי ההסעות לנתב'ג עלולים להיות גבוהים ומגיעים לרוב למאות שקלים לנסיעה. אז האם צריך לוותר על המוניות? ובכן, זה ממש לא בגדר חובה.

שאלה שעולה אצל רבים במצב הדברים הזה היא כיצד ניתן לחסוך במחירי הנסיעה לנתב'ג. החדשות הטובות הן שיש לא מעט דרכים לעשות זאת.

השוואת מחירים

הצרכן הישראלי יודע שבעידן של עליית מחירים, הוא צריך להיות אקטיבי הרבה יותר כדי לא לבזבז יותר מדי. השוואת מחירים היא חלק בלתי נפרד מההליך של הזמנת מוצר או שירות, וצריכה להיכנס לתמונה גם במקרה של הזמנת מונית. אז נכון, לכאורה יש תעריף קבוע של מוניות שנקבע על ידי משרד התחבורה. תעריף זה מתעדכן מפעם לפעם ואמור לשקף את הנעשה בתחום, כך שאפשר לקבל מידע כללי על התחום באמצעות סקירה שלו. חיפוש מהיר באינטרנט יאפשר לכם לראות מהו התעריף המעודכן נכון לנקודת הזמן הנוכחית.

חשוב להדגיש כי המציאות בפועל היא מעט מורכבת יותר מכך. החברות מכניסות שיקולים אחרים לתוך המשוואה, שעשויים להביא לכך שהמחיר יעלה (לא תמיד בצדק, אבל חברות רבות מסתמכות על חוסר הידע או העירנות של הנוסעים) או יירד. אסור לשכוח שתחום התחבורה בישראל נחשב לתחרותי, ועל אחת כמה וכמה במקרה של נסיעות לנתב'ג.

חברות עשויות לרצות להתבלט בו ולקבל לקוחות חדשים, כשדרך יעילה לעשות זאת היא באמצעות מבצעים אטרקטיביים. לא מזמן שמענו על מבצע משתלם של חברת המוניות גט טקסי, למשל, שביצעה נסיעות מערים מסוימות לנתב'ג תמורת פחות ממאה ש'ח. הרמת טלפון למספר חברות תאפשר לכם לראות שיש כאלה שהן פשוט זולות יותר מאחרות. לא צריך לבחור בהכרח רק באופציה הזולה ביותר – כי חברה זולה "מדי" עלולה להיות לא אמינה – אבל בהחלט להתבונן על המחיר כמשתנה משמעותי במשוואה.

אסור לכם לשכוח שיש בהחלט מקום למשא ומתן, במיוחד כאשר המחיר הוא "פיקס" ולא תלוי מונה. ייתכן מאד שנהג המונית ינקוב במחיר שייראה לכם גבוה עבור הנסיעה. במצב הזה, ניתן בהחלט לנסות להוריד אותו. ידע בתחום הזה שווה לא מעט כסף, כך שבאמצעות הפגנת בקיאות בתעריפים נהג המונית עשוי להתרצות. טקטיקות אחרות של משא ומתן ומיקוח, שישראלים רבים מצטיינים בהן, יכולות לסייע.

דרכים אחרות להוזלת התמונה

את מחיר הנסיעה לנתב'ג אפשר להפחית בעשרות אחוזים באמצעות כמה טקטיקות פשוטות. ראשית, אלא אם שעת הטיסה שלכם מחייבת זאת, נסו להגיע לנתב'ג בשעות בהן התעריף ה"רגיל", תעריף 1, עדיין פועל. ישראלים רבים לא מודעים לכך שמעבר לשעה מסוימת המחירים של הנסיעות במוניות עולים בצורה דרסטית. אם הם מתגמשים מעט לכאן או לכאן, הם יכולים להוזיל את העלויות.

רעיון נוסף שיכול להיות לכם לעזר הוא לחלוק נסיעה עם אנשים שנוסעים לאותו יעד. אם אתם טסים במסגרת של טיול מאורגן, תוכלו ליצור קשר עם חברים אחרים לטיול ולתאם איתם נסיעה משותפת במונית, שתוזיל את העלויות עבור כל נוסע – המחיר לרוב נלקח בצורה גלובאלית פר רכב, ולא על פי מספר הנוסעים. לכן באמצעות חלוקת הנסיעה אפשר לחסוך.

TAXI

כל מה שצריך לדעת על הזמנת מוניות לנתבג

כשזה מגיע להזמנת מוניות לנטבג, יש לזכור כמה טיפים מרכזיים. בראש ובראשונה, חשוב לתכנן מראש ולהזמין את המונית מראש. זה יבטיח שיהיה לכם רכב שיחכה לכם כשתגיעו לשדה התעופה. בנוסף, הקפד לספק לנהג הנחיות ברורות היכן לאסוף אותך ולהוריד אותך.

ביטוח

ביטוח נסיעות לחול – טסים לראות כדורגל באנגליה? אל תשכחו לעשות לפני כן ביטוח

מדי שנה, באופן מסורתי, בתקופת חג המולד, נערכים באנגליה מספר מחזורים מרוכזים של משחקי כדורגל בליגה הראשונה, הפריימר ליג. מדובר באחת מחגיגות הספורט הגדולות בעולם. בשבוע אחד נערכים מספר מחזורים, והקבוצות הטובות ביותר בליגה וחלקן אף בעולם, מתחרות זו בזו. מיליוני אנשים ברחבי העולם צמודים למסכים לצפות במשחקים, ומאות אלפי אנשים מבקרים באצטדיונים וצופים בהם בלייב.

ביטוח צד ג' – למה חשוב שנרכוש?

כשאנחנו ניגשים לרכוש פוליסת ביטוח רכב, בדרך כלל ההתייחסות שלנו היא לביטוח חובה וביטוח מקיף. החלק הראשון המדינה מחייבת אותנו לרכוש, כך שאין לנו הרבה

עתיד התחבורה: מוניות קרוואנים לוקחות את ההובלה

עם עליית הטכנולוגיה, ענף התחבורה מתפתח במהירות. אחד הטרנדים האחרונים הוא מוניות קראוונים. מדובר בשירותי הסעות הפועלים בדומה למוניות המסורתיות, אך עם טוויסט – הם נוסעים בשיירות, או קרוואנים, של עד שישה כלי רכב. זה מאפשר ניצול יעיל יותר של השטח בכבישים, כמו גם יכולת להציע שירות מותאם אישית יותר לנוסעים.

בחירת מונית לשדה התעופה

כאשר מדובר על נסיעה לשדה התעופה נתב"ג, בחירת שירות המוניות הנכון היא קריטית. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להגיע מאוחר או לחוות חוויה מלחיצה לפני

התקשרו עכשיו