מוניות נשר

תוכן עניינים

מוניות נשרמעוניינים לטוס לאחת ממדינות העולם? עוד לפני שתחשבו על הצ'ק אין או הדיוטי פרי, אתם צריכים לחשוב כיצד תגיעו לשדה התעופה עצמו.

מכיוון שהתחבורה הציבורית לשדה התעופה מעט בעייתית בלא מעט זמנים, מחירי החנייה גבוהים ולא תמיד יהיה בנמצא מישהו שיוכל להסיע אותנו לשדה, הזמנת מונית הופכת לפתרון מתבקש. נכון, זה לא זול בכלל עם מחירים שמגיעים לא פעם למאות שקלים, אבל פעמים רבות זהו הפתרון היחידי.

כבר עשרות שנים שאת השירות החיוני של הסעות מירושלים לנתב"ג מספקת חברת מוניות נשר. החברה נוסדה למעשה כאגודה שיתופית עוד בשנת 1930, והיא מבצעת כיום את ההסעה לנתב"ג באחת משתי דרכים: האופציה הראשונה היא להזמין איסוף מבית הנוסע, כשהשנייה היא להגיע לתחנה המרכזית של העיר ולקחת את המונית משם.

השירותים של מוניות נשר

מוניות נשר, על פי הכתוב באתר האינטרנט שלה, היא החברה היחידה שמחזיקה באישור מטעמה של רשות שדות התעופה להסיע מוניות שירות לשדה. החברה מציעה צי רכבים שמאפשר לנהגיה להגיע מנקודות שונות בירושלים עד לשדה התעופה (עד עשרה נוסעים בכל רכב), כאשר תכנון איסוף הנוסעים נעשה בצורה מוקפדת על פי ההזמנה הספציפית. מכיוון שמדובר במוניות שירות ובאיסוף של מספר נוסעים במקביל – למעט חלק מהנסיעות המיוחדות –  התעריפים שלה נוחים ביחס למקובל בתחום ההסעות לנתב"ג. נכון למחצית השנייה של 2016, מדובר על המחירים הבאים:

  • הסעות מאזור ירושלים, מבשרת ציון, נווה אילן, גבעת זאב, מעלה החמישית, בית מאור ועוד – מחיר של 64 ש"ח לנוסע (שימו לב: לנוסע ולא למונית).
  • הסעות מאזור אורה, עמינדב ואבן ספיק – מחיר של 69 ש"ח לנוסע.

חשוב לשים לב לכך שבניגוד לחברות אחרות המספקות שירותי הסעה, מוניות נשר גובה תעריפים זהים עבור הנסיעות בכל פרק זמן, כך שאין הבדל במחיר בין שעות היום לבין שעות הלילה. מנגד, עבור קבוצה של אנשים המתארגנת יחדיו לא יתאפשר החיסכון שמאפיין שירותי מוניות "רגילים", בהם המחיר הוא על פי הנסיעה והעצירות שבה ולא בהתאם למספר הנוסעים. במקרה של נסיעה משפחתית, לדוגמא, יכול להיות שהשימוש בשירות ההסעות של מוניות נשר יהיה גבוה יותר מאשר חלק מהאלטרנטיבות, בעוד שבמקרים אחרים הוא יהיה זול פי כמה.

שירותי ההסעות של החברה ניתנים 24 שעות ביממה ובכל אחד מימות השבוע, וכך גם מבחינת שעות הפעילות של מוקד השירות הטלפוני שלה. היבט חשוב אחר הוא שחלק מהנסיעות נעשות לאחר בחינת זמני ההמראה של המטוסים מנמל התעופה בן גוריון, במטרה להגיע בזמן שיאפשר לבצע את כל ההליך הנדרש בשדה התעופה בניחותא ולא בדקה ה-90.

השירות הסדיר יוצא בכל שעה עגולה, בהתאם ללוח הזמנים, כאשר האיסופים נעשים על פי אזורים שמוגדרים מראש – החברה מתחייבת לזמן המתנה של עד כ-15 דקות. לנסיעות הקבועות אין צורך בהזמנה של מקום מראש (גם אם יש שימליצו לעשות זאת), בעוד שלנסיעות היוצאות מבית הלקוח מומלץ על פי המלצת החברה לבצע את ההזמנה 12 עד 24 שעות לפני מועד הטיסה.

לא רק לנתב"ג

גם אם הסעות לנתב"ג מהוות את עיקר הפעילות של מוניות נשר, היא לא מסתכמת בהן. החברה מעניקה שירותי נסיעות ספיישל מירושלים ולכל חלקי מדינת ישראל, בהתאם לבקשת הלקוחות. הנסיעות הן כמובן בתיאום מראש ובתעריפים המשתנים על פי מאפייני הנסיעה.

מוניות נשר היא אחת החברות הגדולות והותיקות בישראל בתחום, מה שבא לידי ביטוי ברשימה ענפה של לקוחות שהשתמשו בשירותים שלה במרוצת השנים. מעבר ללקוחות הפרטיים מדובר כאן על משרדים ממשלתיים, בתי עסק, בתי מלון ועוד.

TAXI

כל מה שצריך לדעת על הזמנת מוניות לנתבג

כשזה מגיע להזמנת מוניות לנטבג, יש לזכור כמה טיפים מרכזיים. בראש ובראשונה, חשוב לתכנן מראש ולהזמין את המונית מראש. זה יבטיח שיהיה לכם רכב שיחכה לכם כשתגיעו לשדה התעופה. בנוסף, הקפד לספק לנהג הנחיות ברורות היכן לאסוף אותך ולהוריד אותך.

ביטוח

ביטוח נסיעות לחול – טסים לראות כדורגל באנגליה? אל תשכחו לעשות לפני כן ביטוח

מדי שנה, באופן מסורתי, בתקופת חג המולד, נערכים באנגליה מספר מחזורים מרוכזים של משחקי כדורגל בליגה הראשונה, הפריימר ליג. מדובר באחת מחגיגות הספורט הגדולות בעולם. בשבוע אחד נערכים מספר מחזורים, והקבוצות הטובות ביותר בליגה וחלקן אף בעולם, מתחרות זו בזו. מיליוני אנשים ברחבי העולם צמודים למסכים לצפות במשחקים, ומאות אלפי אנשים מבקרים באצטדיונים וצופים בהם בלייב.

ביטוח צד ג' – למה חשוב שנרכוש?

כשאנחנו ניגשים לרכוש פוליסת ביטוח רכב, בדרך כלל ההתייחסות שלנו היא לביטוח חובה וביטוח מקיף. החלק הראשון המדינה מחייבת אותנו לרכוש, כך שאין לנו הרבה

עתיד התחבורה: מוניות קרוואנים לוקחות את ההובלה

עם עליית הטכנולוגיה, ענף התחבורה מתפתח במהירות. אחד הטרנדים האחרונים הוא מוניות קראוונים. מדובר בשירותי הסעות הפועלים בדומה למוניות המסורתיות, אך עם טוויסט – הם נוסעים בשיירות, או קרוואנים, של עד שישה כלי רכב. זה מאפשר ניצול יעיל יותר של השטח בכבישים, כמו גם יכולת להציע שירות מותאם אישית יותר לנוסעים.

בחירת מונית לשדה התעופה

כאשר מדובר על נסיעה לשדה התעופה נתב"ג, בחירת שירות המוניות הנכון היא קריטית. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להגיע מאוחר או לחוות חוויה מלחיצה לפני

יבוא רכב

כאשר מייבאים רכב לארה"ב, ישנן מספר תקנות והגבלות שיש לעמוד בהן. המינהל הלאומי לבטיחות בדרכים של משרד התחבורה (NHTSA) קובע תקנים למכוניות המיובאות לארצות הברית,

התקשרו עכשיו