מוניות הדר

תוכן עניינים

מוניות הדרלא חסרות בישראל חברות מוניות, בהן מובחרות יותר ופחות. כאשר בוחרים חברת מוניות צריך להתבונן בלא מעט פרמטרים הנוגעים אליה, למשל הנסיעות שהיא מבצעת והשירותים שהיא מספקת, הניסיון שלה בתחום, כוח האדם הפועל בחברה וכן הלאה.

חברה מהשורה הראשונה תספק נסיעה בטוחה, על פי הספר ובהתאם ללוח הזמנים, בעוד שחברות שהמקצועיות שלהן מוטלת בספק עלולות שלא להגיע בזמן, או גרוע מזה: לבצע את הנסיעה ללא הקפדה על בטיחות וזהירות.

חברת מוניות הדר (או בשמה המלא: "מוניות הדר לוד בע'מ") נחשבת לאחת הבולטות בתחום בישראל, ולו מכיוון שהיא אחת הותיקות והגדולות בו. היא הוקמה עוד בשנת 1948 על ידי קבוצת חברים, בתור הוקרה על התרומה שלהם ועל האומץ שהפגינו במהלך הקמתה של המדינה. כיום מדובר בחברה בסדר גודל עצום, הכוללת צי של כ-500 מוניות ומבצעת נסיעות מגוונות – בדגש על נסיעות לנתב'ג. הנה כל מה שחשוב שתדעו עליה.

על החברה

חברת מוניות הדר מציעה מאות מוניות ורכבים מיוחדים לביצוע נסיעות מיוחדות, לסדר גודל של עד שישה נוסעים (נסיעה ברכב מיוחד מצריכה הזמנה מבעוד מועד). החברה מתפעלת מערכות לניהול הזמנות ומערכות לניהול צי הרכב באמצעות GPS. המשמעות הישירה של כך היא שברשות אנשי החברה האמצעים לעקוב אחרי הרכבים ולהתאים את הנסיעות לצרכי הלקוח, הן מבחינת לוח הזמנים והן מבחינת המיקום. מערכות אלה, לדברי אנשי החברה, עומדות בחוד החנית בתחום בארץ ובעולם.

החברה מציעה את שירותי ההסעות שלה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע כולל שבת, כאשר לצד הנסיעות לנתב'ג יכולים הלקוחות להזמין הסעות ספיישל בהתאם לצורך הספציפי שלהם. החברה מצהירה כי צוות הנהגים שלה עבר כולו הליכי מיון והכשרה קפדניים, במטרה לבצע את הנסיעות בבטיחות. על הצוות כולו חולשים חמישה אנשי הנהלה.

שירותי הסעות לנתב'ג סביב השעון

ההתמחות העיקרית של מוניות הדר היא הסעות לנתב'ג, כאשר באתר האינטרנט שלה מפורטים התעריפים מערים שונות בארץ ועד לשדה התעופה. החברה מבחינה בין מחיר יום למחיר לילה, שיהיה מטבע הדברים יקר יותר (יש לציין כי ברוב המקרים הפערים לא גדולים ועומדים על כ-20-30 ש'ח לנסיעה). לקוחות המעוניינים בכך יכולים להוסיף נקודה נוספת ביישוב או מחוצה לו, בתשלום נוסף. הזמנה של מונית גדולה תהיה אף היא כרוכה במחיר גבוה יותר.

את ההזמנות לשדה התעופה הלאומי של מדינת ישראל ניתן לבצע בשיחת טלפון עם אנשי החברה, אך גם באמצעות מערכת הזמנת הנסיעות הזמינה באתר האינטרנט שלה. הטופס מאפשר לבצע את ההזמנה באמצעות הכנסת הפרטים הרלוונטיים לגביה – עיר, רחוב, מספר בית, מספר טלפון, תאריך הנסיעה וכמובן שגם השעה המדויקת. את ההזמנות ניתן לבצע עד שעתיים לפני מועד הנסיעה, מסיבות ברורות: עם כל צי המוניות הרחב של מוניות הדר, לא תמיד יש לאנשיה את היכולות לספק מענה מיידי לקריאת הלקוחות.

TAXI

כל מה שצריך לדעת על הזמנת מוניות לנתבג

כשזה מגיע להזמנת מוניות לנטבג, יש לזכור כמה טיפים מרכזיים. בראש ובראשונה, חשוב לתכנן מראש ולהזמין את המונית מראש. זה יבטיח שיהיה לכם רכב שיחכה לכם כשתגיעו לשדה התעופה. בנוסף, הקפד לספק לנהג הנחיות ברורות היכן לאסוף אותך ולהוריד אותך.

ביטוח

ביטוח נסיעות לחול – טסים לראות כדורגל באנגליה? אל תשכחו לעשות לפני כן ביטוח

מדי שנה, באופן מסורתי, בתקופת חג המולד, נערכים באנגליה מספר מחזורים מרוכזים של משחקי כדורגל בליגה הראשונה, הפריימר ליג. מדובר באחת מחגיגות הספורט הגדולות בעולם. בשבוע אחד נערכים מספר מחזורים, והקבוצות הטובות ביותר בליגה וחלקן אף בעולם, מתחרות זו בזו. מיליוני אנשים ברחבי העולם צמודים למסכים לצפות במשחקים, ומאות אלפי אנשים מבקרים באצטדיונים וצופים בהם בלייב.

ביטוח צד ג' – למה חשוב שנרכוש?

כשאנחנו ניגשים לרכוש פוליסת ביטוח רכב, בדרך כלל ההתייחסות שלנו היא לביטוח חובה וביטוח מקיף. החלק הראשון המדינה מחייבת אותנו לרכוש, כך שאין לנו הרבה

עתיד התחבורה: מוניות קרוואנים לוקחות את ההובלה

עם עליית הטכנולוגיה, ענף התחבורה מתפתח במהירות. אחד הטרנדים האחרונים הוא מוניות קראוונים. מדובר בשירותי הסעות הפועלים בדומה למוניות המסורתיות, אך עם טוויסט – הם נוסעים בשיירות, או קרוואנים, של עד שישה כלי רכב. זה מאפשר ניצול יעיל יותר של השטח בכבישים, כמו גם יכולת להציע שירות מותאם אישית יותר לנוסעים.

בחירת מונית לשדה התעופה

כאשר מדובר על נסיעה לשדה התעופה נתב"ג, בחירת שירות המוניות הנכון היא קריטית. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להגיע מאוחר או לחוות חוויה מלחיצה לפני

יבוא רכב

כאשר מייבאים רכב לארה"ב, ישנן מספר תקנות והגבלות שיש לעמוד בהן. המינהל הלאומי לבטיחות בדרכים של משרד התחבורה (NHTSA) קובע תקנים למכוניות המיובאות לארצות הברית,

התקשרו עכשיו