גט טקסי לנתב"ג

תוכן עניינים

גט טקסי לנתב'גגט טקסי (או בשמה הנוכחי: Gett) שינתה במידה ניכרת את הנסיעה שלנו במוניות. האפליקציה הזו, שמאפשרת להזמין מונית בלחיצת כפתור באמצעות יישום המותקן למכשירים הסלולריים, הוקמה ב-2010 והפכה מאז לפופולארית לא רק בישראל, אלא גם במדינות רבות ברחבי העולם.

השימוש בשירותי גט טקסי הפך למקובל יותר עקב ההזמנה הנוחה שהיא מאפשרת – אך בעיקר עקב השאיפה של רבים ליהנות ממחירים נוחים יותר על ההזמנה, מה שנכון לעיתים אך לא תמיד.

במהלך השנים, החלו רבים להשתמש בשירותי גט טקסי גם בכל הקשור להגעה לנתב'ג, ואף הנסיעה ממנו עד הבית. אז מהם המאפיינים של האפליקציה? והאם היא בכלל משתלמת יותר? על כך ועוד במאמר הבא.

המחיר של גט טקסי

גט טקסי ניסתה למתג את עצמה במהלך השנים כחברה המורידה את מחירי ההסעות הדי גבוהים שמאפיינים את מדינת ישראל. למרות שבתחילת הדרך היא גבתה עמלה בגובה של כ-5 ש'ח על כל הזמנה דרך האפליקציה, כיום העמלה הזו לא קיימת וההתרשמות היא שהחברה כן מצליחה להוזיל את מחירי השוק לפרקים, הן בנסיעות בין עירוניות והן בנסיעות לנתב'ג.

באחרים, דווקא הצעות של חברות מוניות אחרות יהיו משתלמות יותר. כמובן שהמבצעים הנקודתיים שעורכת גט טקסי, בדומה לחברות מוניות אחרות, צריכים להילקח גם הם בחשבון. מפעם לפעם עורכת גט טקסי הנחות נקודתיות על נסיעות לנתב'ג, כאשר לפני מספר שנים למשל היא גבתה 99 ש'ח לנסיעות ממספר ערים בגוש דן, הן בהלוך והן בחזור. אנחנו ממליצים לכם בכל מקרה לבצע השוואת מחירים ומספר בדיקות בסיסיות אחרות לפני השלמת ההזמנה.

בלי קשר למחירים, צריך לזכור שאפליקציות דוגמת גט טקסי מאפשרות לשנות את אופן התשלום על הנסיעה. במעמד ההרשמה הראשונית לאפליקציה מכניסים את פרטי האשראי, כאשר התשלום על כל נסיעה ייגבה ממנו. ההזמנה הסלולרית מהסוג הזה הופכת את התהליך למעט פשוט יותר, כאשר הנוסעים לא צריכים להצטייד בכסף מזומן שלא תמיד יש להם. בייחוד כאשר גם כך אנחנו מתעסקים עם אלף ואחד דברים לפני נסיעה לחו'ל, ולא בהכרח זוכרים להצטייד במספיק כסף קטן.

המקרה של נסיעות מנתב'ג

עד כה, התייחסנו לתרחיש בו נוסעים מיעד מסוים לישראל עד לשדה התעופה הרשמי שלה. אלא שגם הכיוון ההפוך צריך להילקח בחשבון. כשאנחנו מגיעים לאולם הנחיתות מקבלים את פנינו באופן מסורתי הרכבים של מוניות הדר, הפועלת מזה מספר עשורים כמפעיל יחידי בשדה התעופה. עד לפני מספר שנים לא התאפשר לגט טקסי לפעול מנתב'ג, מטעמי בלעדיות, והיא אף הורחקה מנתב'ג. לפני מספר שנים התמונה השתנתה, אך היא עדיין כוללת מספר נקודות די חריגות שחשוב לשים אליהן לב.

התקנות הנוכחיות מדברות על כך שמוניות גט טקסי לא יכולות לשהות בתוך שדה התעופה – אלא אם מזמינים אותן מראש. שימו לב שנדרש שההזמנה תיעשה מחו'ל, עוד לפני שהמטוס לישראל ממריא, וזאת במטרה לעמוד בתנאי ה"הזמנה מראש". למרות שהליך ההזמנה הזו מקשה על ישראלים רבים הנמצאים בחו'ל וגם צפוי להפחית את רווחי גט טקסי כתוצאה מהנסיעות (כי הרי יהיו פחות הזמנות), עדיין הוא מאפשר לחברה לפעול במידה מסוימת בתחום אטרקטיבי מאד מבחינתה.

TAXI

כל מה שצריך לדעת על הזמנת מוניות לנתבג

כשזה מגיע להזמנת מוניות לנטבג, יש לזכור כמה טיפים מרכזיים. בראש ובראשונה, חשוב לתכנן מראש ולהזמין את המונית מראש. זה יבטיח שיהיה לכם רכב שיחכה לכם כשתגיעו לשדה התעופה. בנוסף, הקפד לספק לנהג הנחיות ברורות היכן לאסוף אותך ולהוריד אותך.

ביטוח

ביטוח נסיעות לחול – טסים לראות כדורגל באנגליה? אל תשכחו לעשות לפני כן ביטוח

מדי שנה, באופן מסורתי, בתקופת חג המולד, נערכים באנגליה מספר מחזורים מרוכזים של משחקי כדורגל בליגה הראשונה, הפריימר ליג. מדובר באחת מחגיגות הספורט הגדולות בעולם. בשבוע אחד נערכים מספר מחזורים, והקבוצות הטובות ביותר בליגה וחלקן אף בעולם, מתחרות זו בזו. מיליוני אנשים ברחבי העולם צמודים למסכים לצפות במשחקים, ומאות אלפי אנשים מבקרים באצטדיונים וצופים בהם בלייב.

ביטוח צד ג' – למה חשוב שנרכוש?

כשאנחנו ניגשים לרכוש פוליסת ביטוח רכב, בדרך כלל ההתייחסות שלנו היא לביטוח חובה וביטוח מקיף. החלק הראשון המדינה מחייבת אותנו לרכוש, כך שאין לנו הרבה

עתיד התחבורה: מוניות קרוואנים לוקחות את ההובלה

עם עליית הטכנולוגיה, ענף התחבורה מתפתח במהירות. אחד הטרנדים האחרונים הוא מוניות קראוונים. מדובר בשירותי הסעות הפועלים בדומה למוניות המסורתיות, אך עם טוויסט – הם נוסעים בשיירות, או קרוואנים, של עד שישה כלי רכב. זה מאפשר ניצול יעיל יותר של השטח בכבישים, כמו גם יכולת להציע שירות מותאם אישית יותר לנוסעים.

בחירת מונית לשדה התעופה

כאשר מדובר על נסיעה לשדה התעופה נתב"ג, בחירת שירות המוניות הנכון היא קריטית. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להגיע מאוחר או לחוות חוויה מלחיצה לפני

יבוא רכב

כאשר מייבאים רכב לארה"ב, ישנן מספר תקנות והגבלות שיש לעמוד בהן. המינהל הלאומי לבטיחות בדרכים של משרד התחבורה (NHTSA) קובע תקנים למכוניות המיובאות לארצות הברית,

התקשרו עכשיו